i-SASMA - Zarządzanie bezpieczeństwem w XXI wieku

Czym jest i-SASMA?
i-SASMA to nowoczesne narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem adresowane do bardzo szerokiej grupy odbiorców: od osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w korporacjach, poprzez agencje ochrony, firmy doradcze, detektywów czy też pracowników działów operacyjnych. Oprogramowanie stanowi niezbędne wsparcie przy zarządzaniu wszelkimi rodzajami incydentów związanych z bezpieczeństwem w organizacji. i-SASMA daje również możliwość zarządzania procesem audytu bezpieczeństwa na wszystkich jego etapach.

Zbieraj, porównuj, zarządzaj i buduj optymalną strategię działania. 
System automatycznie przygotuje kompleksowy raport.
Wszystko w oparciu o spersonalizowaną i bezpieczną bazę danych.

Po pierwsze bezpieczeństwo
Już na etapie pomysłu, bezpieczeństwo systemu było priorytetem projektu i-SASMA. Począwszy od dwuetapowej weryfikacji procesu logowania, poprzez pełne szyfrowanie przesyłanych treści, gromadzenie i przechowywanie danych w infrastrukturze rozproszonej (Blockchain), kończąc na podstawowej zasadzie bezpieczeństwa “Need to know” - dostępu ograniczonego tylko do niezbędnych informacji. Połączenie tych rozwiązań znacząco minimalizuje ryzyko nieupoważnionego dostępu do danych.

Po drugie innowacyjność
Oprogramowanie i-SASMA zostało przygotowane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i strukturalne. Bazą jego działania jest chmura, która umożliwia dostęp z dowolnego miejsca i przy pomocy dowolnego urządzenia, jak również umożliwia prawie nieograniczone skalowanie. Z kolei  optymalizacja procesu pobierania danych gwarantuje wysoką wydajność systemu. Dane przechowywane są w zdecentralizowanej bazie zabezpieczonej przy pomocy zaawansowanych technik kryptograficznych.
Po trzecie funkcjonalność
Technologia zastosowana w i-SASMA wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) tworząc modele zachowań inteligentnych oraz procesów umożliwiających ciągłą ich analizę. Dzięki temu oprogramowanie stale skanuje i porównuje dostępne w bazie dane umożliwiając automatyczną identyfikację powtarzających się przyczyn zaistniałych incydentów, a także ich modus operandi.

Po czwarte uniwersalność
Oprogramowanie i-SASMA od samego początku tworzone jest w modelu modułowym, umożliwiającym sukcesywne dodawanie kolejnych funkcjonalności. Poza zdefiniowanymi incydentami oraz audytami system daje pełną możliwość tworzenia własnych szablonów, w oparciu o które użytkownicy mogą zarządzać indywidualnymi zdarzeniami lub audytami. Dodatkową zaletą jest  możliwość dodawania załączników w dowolnych formatach oraz ich automatyczna analiza. 

Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu bezpieczeństwem
na całym świecie oraz posiadane kompetencje umożliwiły zbudowanie 
uniwersalnego, a zarazem precyzyjnego narzędzia.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Amazon - case study branży security czyli wszyscy znamy się na bezpieczeństwie

Czym jest i-SASMA